Východ slunce na SNĚŽCE

Skialpový východ slunce na Sněžce

zpět na nabídku

Jedinečný východ slunce na Sněžce na skialpech

Přivítat slunce na Sněžce je opravdu jedinečný zážitek, který by měl každý, alespoň jednou za svůj život, zažít. Vyrazíme v nočních hodinách za svitu čelovek a užijeme si skialpovou túru.

S postupným svítáním se již budeme blížit vrcholu Sněžky, kde východ slunce oslavíme sklenkou lahodného Proseca. Poté se vydáme sjezdem zpět do výchozího bodu, a to dle aktuálních sněhových podmínek.

Vše zakončíme společnou snídaní.

Co potřebuji na na tůru?

V ceně máte zapůjčení kompletního skialpového vybavení! Pracujeme s předními světovými výrobci skialpinistického vybavení. Lyže BLACK CROWS, vázání FRITSCHI, pásy KOHLA, lavinová výbava ORTOVOX a další.

 

Ortovox logo demoteamBlack Crows Skis - WikipediaFritschi logo Demoteam.cz

 

Co přibalit do batohu? 

Čelovku, teplou bunda a nepromokavou bundu, čepici, dvoje rukavice, jednu teplou vrstvu do batohu, abychom nahoře neprochladli, sluneční popř. lyžařské brýle.

 

Co je v ceně?

Maximální péče člena demoteam.cz, zapůjčení potřebného vybavení (skialpové lyže, pásy, lavinová výbava) a to vše v malé skupině do 1-2 osoby.

 

Vzhledem k tomu, že takováto túra se chodí na "podmínku", není stanoven pevný termín. Doladíme ho tedy individuálně, dle vašich možností a počasí.

Cena
1 890,-
Cena je za osobu. V případě 1 osoby je cena 3890,- Maximální počet osob ve skupině 6.


© 2024 ProDemoteam.cz s.r.o.