DemoTeam

Maximální lyžařský zážitek

Šetři čas, objednávej online a získej k 1. objednávce malý dárek

Vyber si produkt

Vyberte si z nabídky služeb výuky lyžování, skialpinismu, snowboardingu, nebo telemarku. Získejte cenné zkušenosti a zažijte nezapomenutelné chvíle na horách.

Výuka sjezdového lyžování probíhá výhradně ve Špindlerově Mlýně, pokud u akce není uvedeno jinak.

Víc o tom, proč právě s námi, se můžete dočíst zde.

LEKCE LYŽOVÁNÍ

DOPORUČUJEME ZAKOUPIT VE 3 HODINOVÝCH BLOCÍCH DOPOLEDNE/ODPOLEDNE. Chcete vědět proč? ZDE vám to vysvětlíme.

POKUD MÁTE ZÁJEM O KRATŠÍ VÝUKU, KONTAKTUJTE NÁS NA +420 602 726 360 NEBO INFO@DEMOTEAM.CZCENÍK
Ve Špindlerově Mlýně máme během výuky přednostní vstupy na lanové dráhy a šeříme tak čas strávený ve frontě.

Šetři čas, objednávej online a získej k 1. objednávce malý dárek!

Proč se stát členem?

Proč se
stát členem?

Demoteam.cz je více, než jen lyžařská škola. Pomůžeme vám objevit váš vlastní potenciál a vystoupit z průměru. S plnohodnotným členstvím získáte možnost dlouhodobé spolupráce za zvýhodněných podmínek, členské benefity, online podporu, individuální nastavení, jedinečné zážitky na společných akcích a mnoho dalšího. 

 

mám zájem

  1. Plnění v rámci členství Bezplatná konzultace, úvodní analýza, individuální i skupinové tréninky, workshopy, závody, společné akce, skialpinistické výlety a mnoho dalšího.
  2. Členské výhody Každý člen získává na produkty nad rámec členství individuální slevu dle délky spolupráce + další partnerské výhody.
  3. Online podpora Vlastní uživatelské rozhraní, snadná rezervace a komunikace, sezónní Challenge, tréninkový materiál, online analýza.
  4. Individuální nastavení Definování osobních cílů a plánu, volba vlastního trenéra, nastavení služeb, zařazení do tréninkové skupiny.

 

Další členské výhody:

Partnerské výhody, zařazení do tréninkové skupiny, vytvoření tréninkového plánu, možnost využití online tréninkových jednotek, sestříhání vlastního videa, modulové celodenní workshopy a především skvělý kolektiv.

 

DemoTeam, to je
nový projekt, známé tváře

Je nás šest a výuka lyžování nás baví. Život bez hor a zimních sportů si neumíme představit. Známe se už nějaký ten pátek, objeli jsme společně hezkou řádku závodů, naučili jsme lyžovat tisíce lidí a to jak ve Špindlerově Mlýně, tak i v jiných lyžařských střediscích po celém světě. Stovkám instruktorů jsme pomohli na cestě k vytouženému povolání.

Toužíme zkrátka trávit maximum času tam, kde nás to baví nejvíc.

A to je na kopci a s vámi!

 

 

Více o týmu

Partneři DemoTeamu

© 2024 ProDemoteam.cz s.r.o.