Proč s námi

Naším cílem je ukázat cestu ke splnění snů náročného zákazníka. Lyžaře, který na své úrovni vyžaduje koncepční přístup a servis podobný tomu, jaký dostává profesionální sportovec. Ovšem jen tréninkem techniky a fyzickým výkonem se dušička sportovního nadšence nenasytí, proto si zakládáme na tom, aby vždy hrála hlavní roli radost z pohybu a pobytu na horách.

Pokud hledáte výuku lyžování, která vám opravdu něco dá, můžete se s námi potkat ve Špindlerově Mlýně. Pořádáme ovšem i lyžařské kempy v Alpách.

Druhá část textu

Naší mimořádnou předností, která garantuje stabilně vysokou úroveň služeb, je složení úzkého a kompaktního týmu. Vedení lyžařské školy z tepla kanceláře máme již za sebou. Mnohaleté zkušennosti z výuky lyžování a dalších zimních sportů chceme předávat dále a věnovat se tomu, co nám jde a trávit čas tam, kde nás to baví. A to je na kopci - s vámi. To, co nabízíme, neděláme proto, abychom byli průměrní.

Kdo zrovna nemůže být přímo s námi na lyžích na kopci, má příležitost využít naší online podpory a získat analýzy, videa, tipy a rady, které podpoří vaše snažení.

Zalyžovat si s parťákem, od které se člověk může leccos přiučit a posunout tak svou techniku pokaždé o krok (oblouk) dál. Nebo využít pravidelně, koncepčně a dlouhodobě příležitosti pro společný trénink. Užít si atmosféru na společných akcích, kde jsou všichni na jedné vlně. To jsou vaše možnosti se členy Demoteam.cz
 

© 2022 ProDemoteam.cz s.r.o.