Proč s námi

Naším cílem je ukázat cestu ke splnění snů náročného zákazníka. Lyžaře, který na své úrovni vyžaduje koncepční přístup a servis podobný tomu, jaký dostává profesionální sportovec. Ovšem jen tréninkem techniky a fyzickým výkonem se dušička sportovního nadšence nenasytí, proto si zakládáme na tom, aby vždy hrála hlavní roli radost z pohybu a pobytu na horách.

Pokud hledáte výuku lyžování, která vám opravdu něco dá, můžete se s námi potkat ve Špindlerově Mlýně. Pořádáme ovšem i lyžařské kempy v Alpách.

Druhá část textu

Naší mimořádnou předností, která garantuje stabilně vysokou úroveň služeb, je složení úzkého a kompaktního týmu. Vedení lyžařské školy z tepla kanceláře máme již za sebou. Mnohaleté zkušennosti z výuky lyžování a dalších zimních sportů chceme předávat dále a věnovat se tomu, co nám jde a trávit čas tam, kde nás to baví. A to je na kopci - s vámi. To, co nabízíme, neděláme proto, abychom byli průměrní.

Kdo zrovna nemůže být přímo s námi na lyžích na kopci, má příležitost využít naší online podpory a získat analýzy, videa, tipy a rady, které podpoří vaše snažení.

Zalyžovat si s parťákem, od které se člověk může leccos přiučit a posunout tak svou techniku pokaždé o krok (oblouk) dál. Nebo využít pravidelně, koncepčně a dlouhodobě příležitosti pro společný trénink. Užít si atmosféru na společných akcích, kde jsou všichni na jedné vlně. To jsou vaše možnosti se členy Demoteam.cz
 

Proč kupovat celý půlden?

Celý půlden znamená, že si pro vás nevyhrazujeme přesně na minuty stanovaný čas. Chceme s vámi strávit (podle vašeho přání) alespoň 3 hodiny lyžování a mít navíc dostatek času na shrnutí celé lekce, případné shlédnutí videa, apod.

Ze zkušeností víme, že 3 hodiny jsou pro lyžařský rozvoj většiny lidí nejvhodnější. Máme dostatek času na to, abychom společně co nejpřesněji vyhodnotili, co vás při lyžování nejvíce limituje a ukázali vám, kudy vede cesta ke zlepšení vaší techniky. Zároveň chceme, aby se vám teorie propojila s praxí a vy jste věděli nejen co máte dělat, ale hlavě jak a proč!

S námi nemusíte jít na x po sobě jdoucích hodin a zaplatit mnoho peněz, abyste se něco dozvěděli. Během půldne lyžování s námi dostanete více informací a tipů, které si pak můžete zkoušet při vlastním lyžování a na další lekci můžete přijít zase až ve chvíli, kdy se budete potřebovat dozvědět něco dalšího.

© 2024 ProDemoteam.cz s.r.o.