Dlouhodobá spolupráce

Pro pokročilé dospělé i děti, kteří do Špindlu jezdí pravidelně, máme nabídku komplexního lyžařského rozvoje. Tréninky kombinujeme s alternativními disciplínami a společnými akcemi tak, aby zážitky z pohybu v horách byly hluboké a nezapomenutelné. S námi si jízdu užijete v každých podmínkách.

Není se čeho bát!

Začínáme nezávaznou konzultací zdarma. V teple u kávy Vám sdělíme všechno důležité a probereme vaše očekávání.

Pokud jste již rozhodnuti, můžete si rovnou rezervovat Úvodní analýzu

 

Chci nezávaznou konzultaci

Jak to funguje?

  1. Nezávazná konzultace 20 minut, osobní přístup, stručná analýza vašeho videa, podrobné představení programu a produktů.
  2. Úvodní analýza 2 hodiny intenzivní coachning na svahu, 1 hodina detailní rozbor videa, návrh tréninkového plánu a rozvoje dovedností, dodatečná analýza zapracovaná přímo do videa.
  3. Volba ze dvou forem programů pro děti i dospělé
  4. Letní program Pokud nechcete v létě jen lenošit, zůstaňte s námi aktivní.

Body

1. krok

Nezávazná
konzultace

to chci


 

2. krok

Úvodní
analýza

to chci


 

3. krok

Vyber
program
Basic nebo Standard

4. krok

Letní
program

 

Co získám?

  1. Plnění v rámci členství Bezplatná konzultace, úvodní analýza, individuální i skupinové tréninky, workshopy, závody, společné akce, skialpinistické výlety.
  2. Členské výhody Každý člen získává na produkty nad rámec členství individuální slevu dle délky spolupráce + další partnerské výhody.
  3. Online podpora Vlastní uživatelské rozhraní, snadná rezervace a komunikace, sezónní Challenge, tréninkový materiál, online analýza.
  4. Individuální nastavení Definování osobních cílů a plánu, volba vlastního trenéra, nastavení služeb, zařazení do tréninkové skupiny.

Chci nezávaznou konzultaci

Nabidka

Deatilní nabídku včetně ceny od nás získáte na info@demoteam.cz nebo na +420 724 361 217.

© 2023 ProDemoteam.cz s.r.o.