Demoteam.cz ve své odložené premiérové sezóně

Sezóna 2021/22 má za sebou první vrchol, takže stojí za to, trochu se za uplynulou třetinou zimy ohlédnout.zpět

Demoteam.cz ve své odložené premiérové sezóně

Trenéři Demoteam.cz zahájili sezónu již na konci října. Někteří přípravou na lektorském semináři APUL v rakouském Soeldenu a následným vzděláváním kolegů instruktorů na licenčních kurzech, další na Tuxu s novými nedočkavými klienty nebo na Kaunertalu s mladými závodníky. V polovině listopadu se uskutečnilo, navzdory zhoršující se covidové situaci v Rakousku, “Podzimní rozlyžování s Demoteam.cz” na stubaiském ledovci. Program nabitý lyžařskými workshopy a videoanalýzou doplňován už tradičně kulturně společenskými večery měl u hostů úspěch a my doufáme, že se příště sejdeme v počtu ještě hojnějším.

I na našem domácím hřišti začala zima dobře, skiareál Špindlerův Mlýn zahájil provoz 10. prosince, zasněžovači a rolbaři dokázali připravit kvalitní podmínky na většině sjezdovek. I díky tomu jsme mohli včas zahájit naše skupinové workshopy pro členy, privátní lekce lyžování a sami potrénovat. Rekordmankou je zatím naše trenérka Lucka, která zvládla za prosinec odučit přes 60 hodin, a to je slušná porce.

Demoteamové nápadně zelené uniformy budí pozornost u lyžařské veřejnosti i u kolegů instruktorů z dalších škol. A to je dobře, protože si nás tak můžete snadno sami najít i přímo na kopci.

Naše kancelář v centru Špindlu zažila také svou premiéru a přilehlá klubovna hostila první členy po úvodním lyžařském workshopu.

Zima je tedy v plném proudu a my se těšíme na další a další, nejen lyžařské, zážitky s našimi klienty.

© 2024 ProDemoteam.cz s.r.o.