Už ani oblouk na půl plynu

o možnostech rozvoje lyžařských dovednostízpět

Už ani oblouk na půl plynu

Asi to známe všichni. Pokud se rozhodneme zlepšit v jakékoli oblasti, nabízí nám současný globalizovaný svět propojený internetem nepřeberné množství informací, odborníků a rad. Jak ale vybrat ty relevantní? Jak se opravdu posunout správným směrem? V rámci našeho seriálu „Už ani oblouk na půl plynu“  se pokusíme nabídnout další úhel pohledu, nebo zcela novou perspektivu a možná vyvrátíme některé lyžařské mýty, které velmi pravděpodobně sami znáte. Přidáme i pár tipů a rad, na co se při rozvoji lyžování zaměřit. Pevně věříme, že vás naše články inspirují, nebo pomohou s výběrem opravdového odborníka.

 A na co konkrétně se můžete v rámci našeho seriálu těšit? 

O lyžích a dětech

V sérii textů se budeme zabývat souvislotmi mezi dětskou fyziologií, biomechanikou lyžování a efektivitou učení. Povíme si, na co si dát při výuce našich ratolestí pozor, abychom nebrzdili jejich rozvoj. 

Vejce, nebo slepice?

Bylo dříve vejce, nebo slepice? Zaměříme se na reálné příčiny častých lyžařských chyb. Ne každá rada opravdu pomáhá k odstranění reálné příčiny. Nalezení příčiny a její odstranění může být cestou k dlouhodobému rozvoji.

Jdeme na to od lesa

 V těchto článcích otevřeme problematiku efektivní analýzy a zaměříme se na koncepční dlouhodobý rozvoj lyžařských dovedností. Téma pro ty, kdo to s lyžováním myslí vážně.

© 2023 ProDemoteam.cz s.r.o.