Skialpová ochutnávka

Zažij své poprvé s Demoteam.cz

zpět na nabídku

Výlet pro 1 - 2 osoby

Už vám lyže opravdu chybí a nevíte co jíného? Slýcháte o Skialpech a nevíte co přesně můžete čekat? Případně se bojíte vydat sami? My se o vás postaráme. Naplánujeme ideální tůru pro vás, vybereme vybavení a vezmeme vás na zajímavá místa. Když budete mít chuť, vyzkoušíme i jednoduchý sjezdík. A co musíte řešit vy? Užít si to na plné pecky.

 

Skialpová ochutnávka je opravdu pro každého. Ať už jste více, či méně nároční, trasu vám naplánujeme tak, aby byla šitá přímo vám na míru! Jít na skialpy s někým, kdo vás provede, může být opravdu fajn zážitek. Dostanete se s námi na místa, kam byste se třeba sami nepodívali. Zkuste to! A pokud si o tom chcete něco přečíst, zde je článek od našeho kolegy Romana Kubáta.

Jaké skialpové vybavení potřebujete? ŽÁDNÉ!

V ceně máte zapůjčení kompletního skialpového vybavení! Pracujeme s předními světovými výrobci skialpinistického vybavení. Lyže BLACK CROWS, vázání FRITSCHI, pásy KOHLA, lavinová výbava ORTOVOX a další.

 

Ortovox logo demoteamBlack Crows Skis - WikipediaFritschi logo Demoteam.cz

 

Vysvětlíme jak vybavení používat - V klidu před zahájením akce

Naplnánujeme túru přesně pro vás

Objevíte s námi nová místa a cesty

A nějaké pěkné foto případně video ze sjezdíku vám také rádi uděláme! :-)

 

Co přibalit do batohu? 

Nepromokavou budnu a izolační bundu, náhradní suché oblečení, čepice, rukavice, lyžaské brýle, čelovku. termosku.

 

Co je v ceně?

Maximální péče člena demoteam.cz, zapůjčení potřebného vybavení (skialpové lyže, pásy, lavinová výbava) a to vše v malé skupině do 1-2 osoby.

Cena
4 710,-
Cena je platná pro 1-2 osoby a obsahuje DPH


© 2023 ProDemoteam.cz s.r.o.